Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas nauki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Tego dnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili każdą klasę, aby poinformować o dotychczasowych działaniach Koła i podziękować wszystkim za wsparcie w trakcie akcji charytatywnych. Każda klasa wraz z wychowawcami dostała dyplom za udział w akcjach inicjowanych przez SKW. Podsumowaliśmy również zbiórkę na rzecz fundacji Pomóż i Ty, udało nam się zebrać 700zł, dziękujemy wszystkim na wsparcie. Ogłosiliśmy też kolejną zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Raciborzu. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za to, że razem czynimy dobro.

wolont

W miniony piątek dzieci z niecierpliwością wyczekiwały dostojnego gościa z długą, siwą brodą... który dotarł do nas z swoimi pomocnikami. Przedszkolaki pięknie zaprezentowały piosenki i wiersz dla Mikołaja, obiecały też, że nie będą więcej psocić, a w nagrodę otrzymały małe prezenciki i nowe zabawki do wspólnej zabawy w przedszkolu. Radość dzieci była ogromna i wzruszająca.
Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego dnia.

WhatsApp Image 2025 12 09 at 170119

Naszą szkołę 5 grudnia 2025 r. odwiedził Mikołaj i podarował wszystkim dzieciom drobne prezenty. W wyborze prezent￳w pomagała Mikołajowi nasza Rada Rodzic￳w. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

WhatsApp Image 2025 12 09 at 095541 WhatsApp Image 2025 12 09 at 095541 1

WhatsApp Image 2025 12 09 at 095542 

W czwartek 4 grudnia 2025 r. gościliśmy w naszej szkole autorkę książek dla dzieci p. Justynę Bednarek. Jest ona autorką dużej serii o przygodach Fenka w których porusza ważne tematy związane np. dobrym wychowaniem, emocjami czy zachowaniami małych dzieci. Podczas spotkania pani Justyna radziła dzieciom jak można się szybko pobawić słowami i układać ciekawe opowieści wykorzystując swoją wyobraźnię. W naszej bibliotece mamy ponad 30 książek pani Justyny, które cieszą się popularnością wśród uczniów najmłodszych klas.

Dziękujemy pani za przybycie do naszej szkoły.

WhatsApp Image 2025 12 09 at 095653 4

Paulina Cichoń, uczennica naszej szkoły, zawodniczka klubu UKKS Katowice, wraz ze swoją drużyną zwyciężyła w ogólnopolskim turnieju Ministerstwa Sportu i Turystyki „Z Orlika na Stadion", zdobywając złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski w kategorii U-14 dziewcząt.Dodatkowo Paulina została wybrana Najbardziej Wartościową Zawodniczką turnieju (MVP), co podkreśla jej wyjątkową formę i wkład w triumf drużyny. Paulina strzeliła decydującego karnego.Podczas finałowych uroczystości drużyna została oficjalnie uhonorowana przez Ministra Sportu i Prezesa Rady Ministrów.Nagrodą za zdobycie Mistrzostwa Polski jest wyjazd do Barcelony, stanowiący wyjątkową okazję do dalszego rozwijania sportowej pasji i poszerzania piłkarskich doświadczeń.Serdecznie gratulujemy Paulinie tak imponującego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów na sportowej drodze.

WhatsApp Image 2025 11 18 at 090653 1

WhatsApp Image 2025 11 18 at 090653 WhatsApp Image 2025 11 18 at 090654 WhatsApp Image 2025 11 18 at 090654 1

 

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/1maj/1maj/1maj/1maj/1maj/1maj/1maj

Copyright © 2026 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.