Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

22 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Ziemi. Impreza związana była z edukacją ekologiczną i przybrała formę Eko pikniku, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie, przedszkolaki i nauczyciele naszego zespołu oraz rodzice. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Pawłowiczki Pan Jerzy Treffon oraz Pani Joanna Maciąg - Kierownik Referatu Zasobów, Rozwoju i Inwestycji w naszej gminie - główna koordynatorka projektu Ekopikniku.
Na terenie szkoły zorganizowano 9 stanowisk z ekoboksami. Zajęcia z ich wykorzystaniem prowadzili nauczyciele naszej szkoły i przedszkola. Uczestnicy wykonali wiele ciekawych prac i gadżetów, które zabrali ze sobą do domu. W miłej atmosferze i pięknej scenerii udekorowanej szkoły, wszyscy spędziliśmy piękny czas - Dzień Naszej Ziemi.

IMG 0286 wynik

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.