Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W czasie gdy klasy młodsze były na wycieczce w sadzie, klasy starsze w ramach akcji "Sprzątanie świata" wysprzątały park nieopodal szkoły. Akurat w tym dniu dostaliśmy od Czystego Regiony nowe pojemniki do segregacji odpadów. Na zdjęciach można zobaczyć co zebraliśmy i co udało się posegregować.

 WhatsApp Image 2023 09 22 at 16.46.16 WhatsApp Image 2023 09 28 at 19.27.10 1

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.