Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W dniu 4 września br. odbyła sie uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów szkoły.  Na uroczystość tą licznie przybyli rodzice i zaproszeniu goście. Pierwszoklasiści pięknie się zaprezentowali podczas programu artystycznego. Cieszymy się, że grono uczniów naszej szkoły powiększyło o 16 dzieci.

WhatsApp Image 2023 10 04 at 140340

 

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.