Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W maju br. uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu pt. "W trosce o środowisko - przyroda widziana oczyma dziecka”. Spośród 104 nadesłanych prac wygrała praca Sebastiana Schewiora - ucznia klasy II, który został jednym z czterech laureatów konkursu. W nagrodę cała jego klasa pojechała na darmową wycieczkę do Nadleśnictwa w Opolu 19 czerwca. Sebastian otrzymał wspaniałe nagrody, min. piękną zieloną hulajnogę. Pozostali uczestnicy konkursu, wychowawca oraz cała klasa II otrzymali pamiątkowe dyplomy.. Zdjęcia w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.