Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi z Ukrainy. W spotkaniu ze sztuką uczestniczyły także nasze przedszkolaki. Dawno nie było u nas takiego entuzjazmu podczas występów. Wiele emocji wzbudził klaun, ale sala najbardziej się ożywiła, gdy pojawił się wąż. Artystka poszła z nim po pokazie między dzieci, które mogły go nawet dotknąć. Artyści popisywali się żonglerką, jazdą na monocyklu czy magicznymi sztuczkami. Występ bardzo się podobał i dzieci chciałyby powtórki. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku

Copyright © 2023 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.