Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi z Ukrainy. W spotkaniu ze sztuką uczestniczyły także nasze przedszkolaki. Dawno nie było u nas takiego entuzjazmu podczas występów. Wiele emocji wzbudził klaun, ale sala najbardziej się ożywiła, gdy pojawił się wąż. Artystka poszła z nim po pokazie między dzieci, które mogły go nawet dotknąć. Artyści popisywali się żonglerką, jazdą na monocyklu czy magicznymi sztuczkami. Występ bardzo się podobał i dzieci chciałyby powtórki. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.