Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Po raz kolejny obchodziliśmy dzień św. Patryka. Z tej okazji wszyscy ubraliśmy się na zielono a klasa 8 zorganizowała szkolny sklepik. Na lekcjach języka angielskiego przypomnieliśmy sobie historię św. Patryka i tradycje związane z jego świętem. Uczniowie kl. 5-8 wzięli również udział w konkursie wiedzy o św. Patryku na platformie Edunect. Klasa 5 tego dnia posadziła fasolę i owies, aby jeszcze bardziej zazielenić naszą szkołę. 4-osobowe drużyny z każdej klasy rywalizowały w szkolnym turnieju skakania na skakance "Jumping Dwarves - Skaczące Skrzaty". W grupie młodszej zwyciężyła klasa 3 a w grupie starszej klasa 5. Za organizację szkolnego dnia św. Patryka odpowiedzialna była pani Sonia Parusel.

WhatsApp Image 2024 03 22 at 115409 2

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.