Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W grudniu w ramach Międzynarodowego Dnia Wolontariatuc odbyły się warsztaty dla uczniów klas I-III "Jak radzić sobie ze złością?" oraz dl aklas starszych "konstruktywne radzenie sobie ze złością". Wychodząc na przeciw potrzebom naszych dzieciaków, chcieliśmy im podpowiedzieć, jak radzić sobie w tych sytuacjach, które często ich przrerastają, wpędzają w kłopoty, sprawiają przykrość drugiej osobie. Poprzez zabawę, pokaz, doświadczenie prowadziliśmy naszych uczniów krętą ścieżką emocji, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

WhatsApp Image 2023 12 28 at 19.19.36 WhatsApp Image 2023 12 28 at 19.19.36 1 WhatsApp Image 2023 12 28 at 19.19.36 2

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.