Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Dużo się działo na naszym festynie. Były występy przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Dużą popularnością cieszyły się konkurencje, w których mogli się sprawdzić rodzice i ich pociechy. Ponadto nasi strażacy przygotowali tor przeszkód, a jeden z mieszkańców woził wszystkich chętnych bryczką konną. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku, kawy i czegoś konkretnego. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

1687188335642.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.