Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W szkole, jak co roku obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaproponował, żeby ten dzień był w szkole dniem piżamowym. Każde dziecko, które przyszło do szkoły w tym stroju miało zapewnione, że nie będzie pytane. Większość uczniów tak właśnie przyszła ubrana do szkoły. Rodzice przygotowali dla swoich pociech lody i soczki. Opiekunka wolontariatu szkolnego przygotowała krótką pogadankę na temat losu dzieci w objętej wojną domową Syrii i zaproponowała, żeby weprzeć akcje zbiórki pieniędzy na odbudowę w tym państwie szkół.

1685731976850 1685731976840

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku

Copyright © 2023 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.