Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Z tej okazji dzieci przyniosły w tym dniu swoje pluszowe zabawki. Misie były barzo różne, od maleńkich do bardzo dużych. Wyświetliliśmy uczniom bajki z misiami w tytule: "Miś Uszatek", "Miś Corlagol", "Paddington" i "Kubuś Puchatek". Przy okazji tej imprezy nauczyciel biblioteki zachęciła uczniów do odwiedzenie biblioteki i wypożyczenia książek z misiami w roli głównej oraz zaprezentowała książkę o Mikołajku, która powstała dzięki uczniom naszej szkoły w ramch projektu bibliotecznego realizowanego w naszej szkole. Potem wszyscy uczniowie zostali poczęstowaniu tym co misie lubią najbardziej, czyli miodem. Zdjęcia w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.