Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Jak co roku w czasie obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej, popularnie nazywanego Dniem Nauczyciela, odbył się apel, który w tym roku przygotowywali przede wszystkim uczniowie z klas I-III. forma była dostosowana do ich wieku i dotyczyła wielu bajek z książek, które można wypożyczyć w naszej bibliotece. Związane to było m.in. z projektem, który realizujemy w naszej szkole. Apel bardzo się podobał wszystkim zaproszonym gościom, nauczycielom i uczniom na widowni.

Zdjęcia w naszej galerii, wystarczy kliknąć na zdjęciu.

dsc 8321

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.