Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

W środę, 13 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Uczniowie tej klasy przygotowali bardzo rozśpiewane przedstawienie, na dodatek w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Udowodnili tym, że są dobrze przygotowaniu do roli ucznia naszej szkoły. Po części artystycznej nadszedł czas na część oficjalną podczas, której uczniowie złożyli ślubowanie, a po nich, po raz pierwszy w naszej szkole ślubowanie złożyli rodzice, w którym przyrzekali być rodzicami, którzy dobrze będą dbać o rozwój swoich dzieci. Potem uczniów pasował zaproszony na uroczystość wójt naszej gminy Pan Jerzy Treffon.  Były przemówienia zaproszonych gości i życzenia dla pierwszaków. Uroczystość można zobaczyć w naszej galerii. Wystarczy kliknąć na zdjęcie.

dsc 8300

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.