Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W tym roku impreza organizowana jest pod hasłem "W tym roku posprzątam mój kawałek Polski". Związek Międzygminny "Czysty Region" jak co roku włącza się do akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2019" i zakupił dla chętnych placówek szkolnych worki i rękawice do zbierania odpadów. Nasza szkoła wzięła udział w tym wydarzeniu i też posprzataliśmy naszą okolicę.

 IMG 20190920 123442IMG 20190920 123305

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.