Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci , dostarczającą im  wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 31.01.2024r. odbył się w naszym przedszkolu bal. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci prezentowały swoje stroje, następnie rozpoczęła się zabawa w rytm największych dziecięcych przebojów. Przedszkolacy tego dnia bawili się znakomicie. 

IMG20240131111054 COLLAGE

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.