Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

W piątek 22 kwietnia br. uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelnika naszej biblioteki. Z tej okazji uczniowie klasy IV przedstawili inscenizację o szanowaniu książek oraz zadawali zagadki związane z książkami. Pani w bibliotece przedstawiła dzieciom zasady korzystania z biblioteki i czytelni, a następnie wszystkie pierwszaczki podpisały się na złożonych kartach czytelnika i wypożyczyły pierwszą książeczkę. Na końcu zrobiły niespodziankę pani bibliotekarce i wręczyły jej samodzielnie wykonane laurki. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.