Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Po spotkaniu dzieci z okazji „Dnia Pluszowego Misia” odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego pod hasłem „Mikołajek w naszej szkole”. W ramach tego projektu powstała książka. Projekt miał za zadanie wykorzystanie księgozbioru biblioteki szkolnej i realizowany był w każdym w oddziale Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrożnicy, w roku szk. 2016/2017, jako zadanie wynikające z przystąpienia szkoły do projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klas I-VI w październiku 2016 r. zapoznawali się z przygodami Mikołajka czytając książki na różnych zajęciach edukacyjnych. Były to m.in.:
„Pierwsze przygody Mikołajka”,
„Szkolne przygody Mikołajka”,
„Nowe przygody Mikołajka”,
„Najnowsze przygody Mikołajka”,
„Nieznane przygody Mikołajka”, autorstwa R. Goscinny i J.J. Sempé .
Następnie uczniowie klasy IV, V i VI wymyślili i napisali dalsze przygody Mikołajka, który zagościł w naszej miejscowości. Po opracowaniu opowiadań powstały do nich ilustracje wykonane przez uczniów klasy I, II i III. Całość przedsięwzięcia była koordynowana przez nauczyciela biblioteki przy udziale wychowawców klas. Na podsumowaniu uczniowie mogli zobaczyć efekt swojej pracy, tj. wydrukowaną książkę z tekstami i ilustracjami uczniów. Książka jest dostępna w kilku egzemplarzach w naszej bibliotece.

img 20161125 100749

 

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.