Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

10 czerwca o godzinie 10.00 uczniowie z całej Polski czytali książki w wybranych miejscach. Uczniowie, którzy nie wyjechali na zieloną szkołę zgromadzili się w szkolnej bibliotece, aby wspólnie czytać wybraną przez siebie książkę. Akcja została przyjęta przez uczniów z dużym zadowoleniem, bo każdy z zainteresowaniem czytał w ciszy, a następnie uczniowie wykonywali ilustracje do fragmentów książek, które przeczytali.

DSC 7850 DSC 7851

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.