Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Uczniowie klasy V i VI zaprezentowali wiersze znanych polskich poetów J. Brzechwy i J. Tuwima dzieciom w naszym przedszkolu. Program wcześniej był prezentowany w ramach obchodów Dnia Biblioteki Szkolnej, o czym można przeczytać TUTAJ. Wiersze wymienionych autorów trafiają tematyką do wszystkich dzieci, stąd pomysł przedstawienia programu przedszkolakom. Dzieci przedszkolne uważnie słuchały i oglądały, nagradzając uczniów brawami.

dsc 7707

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.