Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Miesiąc październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. Z tej okazji został przygotowany program zachęcający dzieci do sięgania po książki z poezja dziecięcą. Zaprezentowano wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Myślą przewodnią programu było hasło „Najpiękniejsze wiersze dla dzieci – znajdziecie w szkolnej bibliotece”. Wiersze prezentowali wybrani uczniowie klasy V i VI, wykorzystując różne akcesoria w krótkich scenkach związanych z treścią wierszy. Zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.