Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

W naszej szkole w tym roku apel bożonarodzeniowy miał inną formę niż zwykle. W związku z przystąpieniem do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa należało zorganizować zadanie promujące czytelnictwo wśród dzieci, program przygotowany na ten apel był kolejną formą realizacji tego zadania. Wykonawcami programu „Boże Narodzenie w literaturze” byli przede wszystkim rodzice i nauczyciele, którzy odczytali fragmenty dotyczące Bożego Narodzenia z kilkunastu znanych książek, a uczniowie zadeklamowali wiersze o świątecznej tematyce. Dekoracją była piękna choinka z bombkami ozdobionymi okładkami wykorzystanych książek, a pod choinką ułożono związane w prezenty książki zakupione w ramach tego programu. Zaproszono na tę uroczystość Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowiczkach panią Ilonę Troczyńską i Sekretarz Urzędu Gminy panią Bernadetę Hamerę.

dsc 8376

Na koniec pani dyrektor wręczyła nagrody za wykonanie szopek bożonarodzeniowych.

dsc 8387

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.