Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Najstarsze przedszkolaki odwiedziły szkolną bibliotekę. W ramach pierwszej lekcji bibliotecznej rozmawiały o znaczeniu książek w życiu człowieka, zostały też poruszone tematy związane z poszanowaniem książek i zachowaniem się w bibliotece i czytelni. Oczywiście dzieci mogły sięgnąć po książeczki, niektóre z nich ich wychowawczyni wypożyczyła do przedszkola. Dzieci wyraziły chęć ponownych odwiedzin szkolnej biblioteki i korzystania z księgozbioru przeznaczonego dla najmłodszych.

img 20161118 092433 img 20161118 092508

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.