Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI uczestniczyli w spotkaniu autorskim z prawdziwym pisarzem, autorem książek dla dzieci, Grzegorzem Kasdepke. Spotaknie odbyło się w szkole w Pawłowiczkach. Uczniowie wysłuchali opowieści o jego książkach i mogli zadawać autorowi pytania. Na wszystkie pan Grzegorz odpowiedział. Po spotkaniu można było otrzymać autografy we własnych książkach, bądź zakupionych od pisarza.

IMG 20171025 081825 IMG 20171025 084633

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.