Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Nasi rodzice zgłosili naszą szkołę do projektu Fundacji Aviva - "To dla mnie ważne". Aby uzyskać dofinansowanie do projektu musimy otrzymać jak najwiecej głosów. Pomóżcie nam i oddawajcie na nas swoje głosy. Link do głosowania i opis projektu znajduje się TUTAJ. Znajdź naszą szkołę i ooddaj swój głos. W otrzymanym e-mailu potwierdź oddanie głosu. Dziękujemy

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.