Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Przedszkolaki z Ostrożnicy w tym roku świętowały nadejście wiosny przez dwa dni. W poniedziałek 20.03. pojechaliśmy do kina Chemik na film Ozzy, a potem na plac zabaw do Koźla, gdzie zabawy nie było końca. Dzieciom wyjazd bardzo się podobał, aż żal było wracać do przedszkola. We wtorek tradycyjnie przeszliśmy w kolorowym i rozśpiewanym korowodzie z wcześniej zrobioną Marzanną ulicami Ostrożnicy, aby już tak do końca pożegnać zimę a przywitać upragnioną wiosnę!!!

11 1168

 

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.