Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Przed feriami ogłosiłyśmy w naszym przedszkolu konkurs na najładniejszą zakładkę do książki. Dzieci, dzięki pomocy rodziców zachwyciły nas pięknymi zakładkami przyniesionymi do przedszkola po feriach. Zakładek było bardzo dużo, aż 16! Wszystkie zostały nagrodzone, ale postanowiłyśmy wyłonić zwycięzców za najbardziej czasochłonne prace. Pierwsze miejsce zajął Kacper Kolenda, drugie miejsce zajęła Julia Mikołajczyk, a trzecie Patryk Schewior, Oliwier Gdak i Pascal Ruzik. Za wszystkie prace i zaangażowanie bardzo dziękujemy:)

11 112511 1136

 

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.