Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Dzieci z naszej szkoły, dzieki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną z Pawłowiczek spotkały się z pisarzem, autorem książek dla dzieci panem Wiesławem Brabikiem. Pan Wiesław bardzo ciekawie opowiadał o swojej twórczości, pokazywał swoje książki i ilustracje do nich. Podczas spotkania trwał konkurs, dobre odpowiedzi nagradzane były punktami. Najwięcej punktów zebrała Teresa z kl. V i w nagrodę dostała książkę autorstwa naszego gościa. Zdjęcia można zobaczyć w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.