Powrót do góry
W dn. 21.04.2026 r. w murach naszej szkoły gościliśmy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu, którzy przyjechali zachęcić do rozwijania swoich talentów przez uczniów naszej szkoły. Wysłuchaliśmy utworów granych na różnych instrumentach, uczniowie szkoły muzycznej zaprezentowali swoje umiejętności i sprawili nam dużo przyjemności.