Powrót do góry
W dniu 22.04.2026 r. obchodziliśmy Dzień Ziemi. W naszej szkole uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią i uczniami starszych klas przygotowali bardzo pouczający apel o naszej planecie. Oprócz tego uczniowie wszystkich klas wzięli udział w warsztatach edukacyjnych dotyczących segregacji śmieci i dbania o środowisko naturalne, które poprowadziła pani Anna Piróg-Nowak ze Związku Międzygminnego „Czysty Region”. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i wykazali się wiedzą dotyczącą ochrony środowiska naturalnego.