W piątek 19.12.2025 r. zapachniało świętami. Każda klasa zorganizowała wigilijkę ,po której odbył się przedświąteczny apel. Przy śpiewie kolęd i świątecznych wierszy pożegnaliśmy rok 2025. Nie zabrakło życzeń spokojnych świąt i pomyślności w nowym roku.
