Powrót do góry
Minister Edukacji ogłosił tydzień do 29 września do 3 października 2025 r. Tygodniem Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej. W związku z tym w naszej szkole zostało podjęte wiele działań, o których jeszcze napiszemy.
Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania i zapoznania się przez rodziców i uczniów.
Ścieżka postępowania dla rodzica
Ścieżka postępowania dla ucznia