Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W piątek odbył się apel z okazji zakończenie roku szkolnego 2023/2024, był on jak zwykle poprzedzony mszą świętą. Oprócz wręczenia nagród i świadectw z wyróżnieniem pożegnaliśmy też klasę ósmą. Klasa ósma także przygotowała krótki program pożegnalny. Na koniec, jak zwykle, uczniowie kl. 8 wysłuchali przygotowanego o nich  echa szkolnego. 

Wszystkim życzymy udanych wakacji.

phoca thumb l WhatsApp Image 2024 06 25 at 211844

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.