Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju siatkarskim w Pawłowiczkach. Po wygranych wszystkich meczach grupowych zajęli pierwsze miejsce w grupie. W dalszej rywalizacji dwóch zawodników nabawiło się kontuzji a cała drużyna opadła z sił, ale udało się wywalczyć 4. miejsce w zawodach. Gratulujemy Olivierowi, Paulinie, Pawłowi, Aleksandrze, Fabianowi, Oliwierowi i Krzysztofowi.

WhatsApp Image 2024 06 03 at 122502 WhatsApp Image 2024 06 03 at 122502 1

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.