Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy". Liczne prace naszych uczniów zostały wysłane do agencji KRUS w Glubczycach. Dwoch uczniów zdobyło I i II miejsce oraz jedna uczennica otrzymała wyróżnienie.Ponadto dwie uczennice z naszej szkoły również zdobyły I miejsce i wyróżnienie w V edycji Konkursu na Rymowankę. 10maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w MOK u w Głubczycach. Konkurs cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Laureaci również chcą wziąć udział w przyszłej edycji konkursu.

WhatsApp Image 2024 05 10 at 102203

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.