Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Troje uczniów z naszej szkoły, alicja Gebauer, Marcin Nestorowicz i Krzysztof Kuna, wzięło udziała w eliminacjach gminnych konkursu pożarniczego. Konkurs skałdał się z dwóch części - teoretycznej w Pawłowiczkach, gdzie uczniowie pisali test i praktycznej, ktora odbyła się w jednostce straży pożarnej w Maciowakrzu. Jednen z naszych uczniów, Krzysztof Kuna zajął 3 miejsce i tym samym awansował do etapu powiatowego. Życzymy mu dlaszych sukcesów.

 

IMG 20160323 WA0002

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.