Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Zaczęliśmy od poloneza, a potem, jak zwykle było wręczenie nagród dla wyróżniających się w nauce, sporcie i artystycznie uczniów. Były też pożegnania nie tylko klasy ósmej, ale i naszej pani pedagog, która zakończyła u nas pracę. Na końcu było też wyczekiwane przez uczniów klasy 8 "Echo", czyli krótkie wierszyki o każdym z nich. Uczniowie klasy 8 zostawili nam na pamiątkę tableau, które zawiśnie na naszym korytarzu szkolnym.
Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

1687533695611

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.