Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

6 czerwca w Pokrzywnicy odbyła się kolejna edycja konkursu pod tytułem Poliglota. Podczas konkursu dzieci zmagały się z zadaniami sprawdzającymi znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego. Uczniowie klasy drugiej zdobyli trzecie miejsce. Udział w tym konkursie w sprawił uczniom wiele radości i satysfakcji ze znajomości języków.

WhatsApp Image 2023 06 06 at 105201

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.