Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W piątek obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęliśmy te obchody od zatańczenia przez wszystkich uczniów poloneza na naszym szkolnym boisku. Następnie przenieśliśmy się do szkoły i tam krótko przypomniano historię uchwalenia konstytucji. Patrycja z klasy 7 zagrała nam utwór Chopina, za który otrzymała drugą nagrodę na konkursie ze szkoły muzycznej, do której uczęszcza, a Wiktoria zaśpiewała piosenkę, za którą zdobyła drugie miejsce na przeglądzie w Pawłowiczkach. Na koniec pani dyrektor wraz nauczycielką matematyki wręczyła nagrody za konkurs matematyczny, który odbył sie w naszej szkole. 

phoca thumb l IMG 20230428 090029

Film z polonezem można zobaczyć TUTAJ.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.