Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Uczniowie klasy drugiej dołączyli do akcji "Niebieskie Igrzyska", w którą zaangażowało się przedszkole. Jest to akcja o charakterze edukacyjno-sportowym, mająca na celu zwiększenie wiedzy na temat autyzmu. Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Uczniowie klasy drugiej ubrali się w niebieskie stroje i wzięli udział w wyścigu polegającym na pokonywaniu toru przeszkód. Wszyscy dobrze się bawili.

phoca thumb l WhatsApp Image 2023 04 27 at 125128

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.