Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na WAKACJE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Uczniowie pierwszej klasy zostali w przyjęci w poczet czytelników naszej biblioteki szkolnej. Z tej okazji uczniowie kl. 7 zaprezentowali krótki program i wprowadzili ich w życie biblioteki. Zadawali im też zagadki związanie z książkami i po nich pierwszaczki złożyły krótkie ślubowanie czytelnika. Każdy uczeń z biblioteki wyszedł z książką i pamiątkową zakładką.

IMG 20230315 115508

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie/zakonczenie

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.