Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Tegoroczny bal przebierańców przygotowała klasa 8 wraz z wychowawcą. Zabawa była świetna, oprócz muzyki do tańca przygotowali również kilka ciekawych konkursów z nagrodami. Dzieci świetnie się bawiły. Rodzice przygotowali coś konkretnego do zjedzenia – pizza i coś na słodko – pączki. Odbyły się też wybory królowej i króla balu, zostali nimi Zuzia z kl. 8 o David z kl. 1. Zuzia doskonale prowadziła cały bal, a David świetnie się bawił cały bal.
Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

WhatsApp Image 2023 01 27 at 110650 1

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn/festyn

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.