Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Z okazji dnia Świętego Patryka nasza anglistka p. Sonia Bilińska przygotowała wraz z klasą IV apel przedstawiajacy historię związaną z patronem Irlandii. Pod koniec przedstawienia od irlandzkimi skrzatów zdobyła dzban ze złotem i każdy uczeń wychodząc z sali dostał jedną złotą, czekoladową monetę. W tym dniu większość uczniów i nauczycieli przyszło do szkoły ubrana na zielono. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.