Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

Wszystkim dzieciom naszej szkoły i przedszkola życzymy radości, dobrych wyników w kończącym się roku szkolnym, uśmiechu na każdy dzień, oraz abyście mogli spotkać się tak jak dawniej i wspólnie uczyć się i bawić. Z okazji Waszego święta 1 czerwca nie będziecie musieli wykonywać zadań w ramach zdalnego nauczania. Spędźcie ten czas na wspólnej zabawie z rodzicami i rodzeństwem, na spacerach i na lodach.

Dzien Dziecka 2020 kiedy jest w Polsce i na swiecie i jaka jest historia swieta DATA article

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku/k_roku

Copyright © 2023 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.