Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

Wszystkim dzieciom naszej szkoły i przedszkola życzymy radości, dobrych wyników w kończącym się roku szkolnym, uśmiechu na każdy dzień, oraz abyście mogli spotkać się tak jak dawniej i wspólnie uczyć się i bawić. Z okazji Waszego święta 1 czerwca nie będziecie musieli wykonywać zadań w ramach zdalnego nauczania. Spędźcie ten czas na wspólnej zabawie z rodzicami i rodzeństwem, na spacerach i na lodach.

Dzien Dziecka 2020 kiedy jest w Polsce i na swiecie i jaka jest historia swieta DATA article

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.