Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

W piątek - 07.10.2016r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Marchewki. W tym dniu w naszym przedszkolu dominował kolor pomarańczowy - marchewkowy! Naszą zabawę zaczęliśmy od degustacji marchewki surowej, gotowanej, surówki z marchewki, dżemu marchewkowego, ciasta marchewkowego i soku z marchwi. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną - swoją własną marchewkę. Nie zabrakło również rozmów o charakterze prozdrowotnym. Dzieci na przykładzie marchewki określały jej jadalne części i poznawały sposoby wykonywania soku i przetworów z marchwi. Dowiedziały się ile witamin i wartości odżywczych posiada marchewka, że warto ją zjadać bo jest zdrowa i smaczna.
Wszystkie przedszkolaki obiecały, że zawsze będą jadły marchewkę. ten dzień był wyjątkowy, witaminowy, zdrowy, pomarańczowy i ....marchewkowy:)

img 20161007 085009620

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.