Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

15 października odbyła się wycieczka do pobliskiego Kędzierzyna-Koźla, gdzie zwiedziliśmy straż pożarną, pocztę oraz Muzeum Ziemi Kozielskiej. Podczas wycieczki uczniowie z klas 1-3 zapoznali się z zawodem strażaka, listonosza oraz przy okazji odwiedzili Muzeum Ziemi Kozielskiej. Uczniowie z ciekawością słuchali ciekawostek związanych z naszym regionem. Duże zainteresowanie wzbudziła kozielska jednostka straży pożarnej. Kilku uczniów zapowiedziało, że może w przyszłości zostaną strażakami.

IMG 20191015 WA0011

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.