Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas na edukację

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrożnicy

W tym roku odniesliśmy największy sukces naszej szkoły w tenisie stołowym indywidualnie chłopców. Nasz uczeń Marcel Piegsa po wygraniu eliminacji gminnych, a potem powiatowych zakwalifikowła się do etapu wojewódzkiego. W Brzegu zaprezetował się bardzo dobrze, gdyż zajął tam miejsce między 9 a 12. Wszystkie mecze, ktore wygrał kończyły się wynikiem 3:0, a dwa które przegrał kończyły się zaciętą końcówką i wynikiem 2:3. 

Do etapu powiatowego zakwalifikowął się także nasz drugi uczeń Dawid Fank. Jemu niestety nie udąło się zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego, ale jest on uczniem klasy IV, więc w przysżłym roku na pewno będzie lepiej.

Nasi uczniowie wywalczyli również awans do etapu wojewódzkiego w tenisie stołowym drużynowo. W sklad drużyny wchodzili Marcel Piegsa, Dawid Frank i Adam Mikołajczyk.

W dn. 22 marca br. odbyły się zawody wojewódzkie w Niemodlinie. Niestety nie udało nam się wyjść z grupy i nasi zawodnicy Marcel i Dawid nie przeszli do nęstepnego etapu rozgrywek. Z grupy wychodziła tylko jedna drużyna. Mecze jednak były bardzo zacięte, większość setów kończyła się po równowadze.

Zdjęcia z zawodów w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/biblioteka/biblioteka/biblioteka/biblioteka/biblioteka/biblioteka/biblioteka

Copyright © 2024 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.