Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły, czas do szkoły.

ZSP Ostrożnica

W tym roku odniesliśmy największy sukces naszej szkoły w tenisie stołowym indywidualnie chłopców. Nasz uczeń Marcel Piegsa po wygraniu eliminacji gminnych, a potem powiatowych zakwalifikowła się do etapu wojewódzkiego. W Brzegu zaprezetował się bardzo dobrze, gdyż zajął tam miejsce między 9 a 12. Wszystkie mecze, ktore wygrał kończyły się wynikiem 3:0, a dwa które przegrał kończyły się zaciętą końcówką i wynikiem 2:3. 

Do etapu powiatowego zakwalifikowął się także nasz drugi uczeń Dawid Fank. Jemu niestety nie udąło się zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego, ale jest on uczniem klasy IV, więc w przysżłym roku na pewno będzie lepiej.

Nasi uczniowie wywalczyli również awans do etapu wojewódzkiego w tenisie stołowym drużynowo. W sklad drużyny wchodzili Marcel Piegsa, Dawid Frank i Adam Mikołajczyk.

W dn. 22 marca br. odbyły się zawody wojewódzkie w Niemodlinie. Niestety nie udało nam się wyjść z grupy i nasi zawodnicy Marcel i Dawid nie przeszli do nęstepnego etapu rozgrywek. Z grupy wychodziła tylko jedna drużyna. Mecze jednak były bardzo zacięte, większość setów kończyła się po równowadze.

Zdjęcia z zawodów w naszej GALERII.

herb

Gmina Pawlowiczki arms

bip

Ostatnio dodane zdjęcia

/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia/babcia

Copyright © 2022 ZSP Ostrożnica Rights Reserved.